GYMPARK to nie tylko nowoczesny sprzęt i dobra atmosfera, ale również wykwalifikowani i profesjonalni trenerzy. Nasi instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem i osiągnięciami, są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku. Trenerzy, którzy prowadzą zajęcia w naszym klubie to przede wszystkim ludzie z ogromny zamiłowaniem i pasją do sportu oraz kulturystyki.

Sebastian Czerniecki

Sebastian to doświadczony instruktor fitness i instruktor ćwiczeń siłowych, z 28 letnim stażem treningowym. Karierę sportowca zaczynał w podnoszeniu ciężarów. W 1991 roku zajął III miejsce na Mistrzostwach Juniorów w kategorii do 75 kg w podnoszeniu ciężarów oraz I miejsce w Spartakiadzie Młodzieży w kategorii do 80 kg. Dwa lata później zajął III miejsce juniorów do 20 lat w kategorii do 91 kg oraz III miejsce w wieloboju sprawnościowo-siłowym do lat 20.

Sebastian przeszedł szkolenie z współczesnej suplementacji w sportach wytrzymałościowych, z jakości suplementów dla sportowców, a także szkolenie z współczesnych podejść do suplementacji w żywieniu.

Tomasz Kmita

Wielokrotny uczestnik wielu imprez kulturystycznych w Polsce. Zdobywca wicemistrzostwa Polski na Mistrzostwach w Kulturystyce Mężczyzn w 2006 roku, w kategorii do 80 kilogramów. Zajął również II miejsce w Mistrzostwach Pomorza oraz II miejsce w Mistrzostwach Polski w debiutach.

W klubie Gym Park Tomasz jest instruktorem siłowni. Na co dzień prowadzi treningi personalne oraz udziela porad treningowych, a przede wszystkim dba o bezpieczeństwo na siłowni przebywających osób i korzystających z urządzeń. Tomek przygotowuje skuteczne programy treningowe pod kątem budowania siły, masy, redukcji tkanki mięśniowej i rozwijania różnych części ciała.

Kamil Lach

Student Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku Dietetyka. Ze sportem związany od najmłodszych lat, początkowo z siatkówką, następnie lekkoatletyką oraz rekreacyjnie sportami walki. Dyplomowany Instruktor Kulturystyki, Trener Personalny, Specjalista ds. Żywienia, Dietetyk Kliniczny. Brał udział w szkoleniach z zakresu treningu oraz seminariach dotyczących odżywiania w sporcie i w chorobach cywilizacyjnych.

Zdobyte doświadczenie dało mu wystarczającą wiedzę, pozwala mu na przeprowadzenie efektywnego treningu, siłowego, funkcjonalnego, jak i przygotować motorycznie do egzaminów oraz sezonu.

Dominika Zaucha

Instruktor fitness od 2000 roku. Dominika jest wychowanką szkoły Barbary Buchowicz. W swojej karierze ukończyła liczne szkolenia i warsztaty fitness. Zajęcia fitness, płaskiego brzucha, czy też smukłej sylwetki, które prowadzi Dominika, są absolutnie dla każdego. Wyróżnia ją przejrzysta metodyka oraz ciągły i dobry kontakt z grupą.

W klubie Gym Park Dominika prowadzi zajęcia takie jak: płaski brzuch, TBC, smukła sylwetka, czy też step. Uczestnicy wspomnianych zajęć cenią sobie pracę Dominiki za jej pełen profesjonalizm oraz wysoką kulturę osobistą.

Katarzyna Leśniak

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Od ponad sześciu lat jest instruktorką Fitness i Trenerem Personalnym. Wcześniej przez 10 lat trenowała wioślarstwo i zdobyła między innymi v-ce Mistrzostwo Polski. Wciąż podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Na co dzień pomaga podopiecznym osiągnąć wymarzoną sylwetkę i poprawić jakość życia.

Katarzyna specjalizuje się w zajęciach wzmacniających, takich jak BPU, Fitball, TBC, Body Shape, Pump, a także Tabata. Na zajęciach wyciska z uczestników siódme poty, jednocześnie utrzymując wesołą oraz przyjazną atmosferę.

Alicja Turczyńska Bryl

Instruktor fitness od 9 lat. Uwielbia zajęcia aqua aerobiku i zajęcia wzmacniające. Jednak od ponad 7 lat jej pasją stała się Zuma®Fitness. Jest jednym z pierwszych instruktorów Zuma® Fitness w Polsce. Posiada licencje Zuma®Basic1, Zumba® basic2, Zumba® aqua, Zumba® toning, Zumba® semtao, Zumba® gold, Zumba® kids, Zumba®pro skills. Do tego udział w wielu jam session.

Robi w życiu to, co kocha, więc wciąż się szkoli, rozwija, uczestniczy w wielu wydarzeniach zumbowych, fitnessowych i tanecznych na terenie Polski oraz za granicą. Na swoich zajęciach daje uczestnikom porządny wycisk ale i dużo pozytywnej energii i wiary, że mogą wszystko.

Krzysztof Prażuch

Uprawianie boksu zaczął w latach 90. Treningi rozpoczął pod okiem trenera Andrzeja Jagielskiego, wielokrotnego reprezentanta Polski. W 1998 r. wygrał międzynarodowy turniej o Złotą Rękawice, a w 1999 r. Mistrzostwa Małopolski. Prezentował barwy pierwszoligowego klubu KLEOFAS KATOWICE. Ostatnie lata jako zawodnik skończył u trenera Stefana Skałki.

Instruktorem boksu został w 2008 r. po odbyciu odpowiednich kursów. Na tą chwile jego podopieczny Paweł Worobiej wygrał turniej Złotej Rękawicy. Krzysztof prowadzi kilku podopiecznych, którzy dobrze rokują na przyszłość. Prowadzi zajęcia w Centrum Sportów Walki, rozwijając pięściarstwo w klubie.

Paweł Kotaba

Treningi zaczął w październiku 1995 roku pod okiem legendy krakowskiego kickboxingu - Andrzeja Firsta. Po jego tragicznej śmierci w 1996 roku Pawła wychowaniem zajął się Tomasz Mamulski, który jest obecnym trenerem kadry narodowej K1 oraz LowKick. Paweł powtarza, że bardzo ceni sobie do dzisiaj rady Tomasza Mamulskiego.

Oprócz prowadzenia zajęć grupowych, Paweł indywidualnie współpracuje z zawodnikami MMA, takimi jak Filip Wolański czy Salim Touahri, dbając o ich wyszkolenie stójkowe. Nasz trener stawia przede wszystkim na przygotowanie motoryczne, siłowe i wytrzymałościowe, ukierunkowane na sporty walki.

Klaudiusz Hejmej

Jako instruktor boksu pracuje od 5 lat. Jest zawodnikiem od 2002 roku. Treningi rozpoczynał pod okiem Andrzeja Jagielskiego. Ma za sobą kilkanaście walk bokserskich, z których przegrał tylko jedną. W swojej karierze zwyciężył w turnieju „O Złotą Rękawicę Wisły”, Mistrzostwa Małopolski, a także zdobył kwalifikację do Mistrzostw Polski. Brał również udział wielu innych imprezach sportowych, związanych z boksem.

Klaudiusz da Wam na swoich zajęciach dużą dawkę pozytywnej energii, ale również dobry wycisk! Do każdej osoby podchodzi indywidualnie. W Gym Park Klaudiusz prowadzi regularne treningi bosku oraz fit boxingu dla grup początkujących oraz zaawansowanych.

Łukasz Deptuch

Trener personalny oraz instruktor siłowni. Pasjonat treningu funkcjonalnego (cross, kettlebell) oraz mobility. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę w tym kierunku, poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz czynny udział w treningach. Na co dzień pomaga spełniać marzenia. Jako trener personalny w Gym Park towarzyszy swoim podopiecznym w ciężkiej drodze do upragnionej sylwetki.

Pomaga wrócić do aktywności fizycznej po kontuzjach, a także szerzy filozofię zdrowego stylu życia. W prowadzonych przez siebie zajęciach kładzie duży nacisk na mobilizację mięśniową, poprawną technikę oraz zwiększanie siły i wytrzymałości.

HONORUJEMY KARTY:

TOP

Facebook