W klubie Gym Park w Krakowie odwiedza nas Radosław Słodkiewicz, który jest jednym z najbardziej znanych kulturystów w Polsce. Na scenie kulturystycznej zadebiutował w 1992 roku, jako szesnastolatek, w Grand Prix Szczecina. W roku 1995 odbyły się jego drugie zawody – w Stargardzie Szczecińskim. Radosław wielokrotnie wygrywał Mistrzostwa Polski w kulturystyce, jest Mistrzem Europy, medalistą Mistrzostw Świata.

Aktualnie prowadzi jedną z najbardziej znanych siłowni w Poznaniu - SŁODKIEWICZ GYM & FITNESS. Jest również trenerem osobistym oraz prowadzi certyfikowane kursy instruktorskie.

Jednym z najbardziej znanych gości klubu Gym Park był Przemysław Saleta, który jest Mistrzem Świata ISKA, WAKO z 1990 roku, Mistrzem Europy ISKA WAKO z tego samego roku, a także Mistrzem Polski w Kick-Boxingu. Przemysław dwukrotnie zostawał Mistrzem Interkontynentalnym w boksie zawodowym, a także Mistrzem Polski i Europy EBU w boksie.

23 lutego 2013 w Gdańsku, w Ergo Arenie Saleta pokonał Andrzeja Gołotę poprzez nokaut w szóstej rundzie. Był to pojedynek pożegnalny boksera z zawodową karierą. Aktualnie nasz mistrz zajmuje się komentowaniem wydarzeń sportowych w polskich stacjach telewizyjnych oraz radiowych.

HONORUJEMY KARTY:

TOP

Facebook